Eşinin Irzına Geçmem Benim Suçum Değildi

Karısını Siktim Ama Benim Kabahatim Varmı? Erol 45 Y., İstanbul / Türkiye

Merhaba dostlar. Benim kabahatim var mı, okuyunca karar verin. Ben Erol, 45 yaşımda dul ve yanlız yaşayan bir adamım. Karısını siktiğim Kemal ağabey ise 60 yaşında bir adam, çocukluğum ellerinde geçti sayılır. Pinti, yakalayıcı, boşboğaz bir adam. Hele hele alkollüyken kimsenin konuşma uğru yoktur. Çok kızgın bir adamdır. Karısı 50’sinde var, ama çok hoş, taş gibi bir bayan, uzun boylu, bebek gibi, dolgun dik gögüslere, pürüzsüz bedene, yuvarlak kocaman kalçalara, uzun sütün gibi bacaklara sahip bir bayan. Kemal ağabey benim yalnız olduğumu ve akşamları alkol aldığımı bildiğinden, canı alkol istesin, çenesi düşsün kazanç benim konuta. Sanki benim konut birahane! 1-2 duble de içsin, artık o gidene kadar dinle onu. Birgün olsun bana kazançken bir küçük rakı alıp gelmez. Ben nezaman onun evine gitsem, “Konutta rakı yok Erolum, al gel de içelim!” der, kendisi alamaz sanki, pinti herif!

O gün de ben yeniden konutumda içiyorum, adam sanki rakının kokusunu alıyor, geldi hemen oturdu çilingir soframa. Birkaç duble içtik, bu başladı bayanlardan, kızlardan, saunalardan filan bahsetmeye, “Böyle yerler varmış, sen öğreniyorsundur, bayanlar çalışıyormuş!” diye. Beni mi sınıyor bu? İlk kez böyle konuşuyordu. “Öğrenmiyorum ağabey!” dedim. “Nasıl öğrenmezsin? Dul adamsın, ne yapıyorsun? Sen öğrenmezsen kim öğrenir?” dedi. Gerçeğinde saunada takıldığım bir bayan var, ama söylemedim. Neyse rakımız bitti, bu yeniden başladı, “Biliyormusun, bilmiyormusun? Yoksa ben çıkıp gidip arayıp bulacağım! Yıllardır aynı bayan, aynı am, usandım!” dedi. Buna, “Dur ağabey…” dedim ve saunada takıldığım Burcuya telefon ettim, müsait olup olmadığını sordum. Burcu ne olduğunu sorunca, “Bir ağabeyle geleceğiz, ona bir kadın ayarlarmısın?” dedim. “Ayarlayıp seni arayayım!” dedi. 15-20 dakika sonra Burcu aradı, ayarlamış. Bindik benim otomobile, saunaya gittik. Burcu bir kadın ayarlamış bizim ayıya, yeme de yanında yat! Tek sözcükle mühtişti! Ne uğurlu adam, Burcudan dahi çok çok hoş bir bayan!

Burcu tanıştırdı bizleri. Odalarımıza geçtik. Burcu bana evvel masaj yaptı, sonra hoş bir sikiştik ve kalkıp banyomuzu yapıp salona geçtik, ben Kemalin çıkmasını bekliyorum. Burcu, “Seninkinin işi çok uzun sürdü, adam hem yaşlı, hem alkollü!” dedi. Ben Burcuyla konuşurken, Kemalin girdiği bayan çıkıp yanımıza geldi ve bana, “Burcu seni bana anlattı, yazık, sen böyle ayılarla dolaşma!” dedi. Benim ilk usuma gelen şey, Kemal kadının parasını kesmiştir oldu, pintidir zira. Ne olduğunu sordum. Bayan da, “Burcunun sana yaptığı gibi, ben de ona hizmet sunmak istedim, evvel masajını yaptım, sonra sevişelim dedim, yok dedi, fantazi yapalım dedim, yok dedi, oral anal yapalım dedim, yok dedi! Adam yakalattı dolaysız hak çukuru diye, gitsin anasının hak çukuruna! Vermedim, haberin olsun!” dedi. “Nerede şimdi?” dedim. “Ne yaptıysa, banyo yapıyor!” dedi. O sırada Kemal de giyinip geldi, “Hadi gidelim Erol!” dedi. Çıktık, binip otomobile gittik. Yol süresince hiç yorum yapmadık. Bunu evinin önüne vazgeçince bana, “Aman Erol kimse dinlemesin, rezil oluruz!” diye tembihledi. Ben de onayladım ve konutuma gittim.

Sabah merak ettim, Kemale telefon açtım. Kemal erkenden çıkmış gitmiş konuttan, telefonu karısı açtı ve “Erol nerdesin? Seri bize gel!” dedi. “Ne oldu abla?” dedim, “Telefonda olmaz, bize gel!” dedi, kapadı telefonu. Ulan akşam gitti karısını mı vurdu yoksa? diye düşündüm. Keşke öyle birşey filan olsaydı, çok daha makûs şeyler oldu diye korktum. Neyse, merakla evine gittim. Karısı gecelikle kapıyı açtı, salona geçtik. Ben hemen, “Ne oldu abla?” diye sordum. Karısı başladı, “Sen ne iftiharsızsın ulan Erol!” diye. Karısı bana hiç böyle konuşmazdı, durmadan bana hakaretler küfürler ediyor. Ben tekerrür ne olduğunu sorunca, “Bak Erol, sen yalnızsın, bayana kıza gidersin, sıradandır, ama benim kocamı neden ayartıp götürüyorsun pezevenk!” dedi. Ben şaşırmıştım, “Ne bayanı kızı abla?” dedim. Karısı da, “Akşam nerdeydiniz ulan?!?” dedi. “Konutta içtik abla!” dedim. “Erol bana palavra söyleme ulan!” dedi. “Ya neden palavra söyleyeyim abla? Nerden duydun öyle şeyleri?” dedim. “Nerden mi? Kemal gece geldi, uyuyordum, beni kaldırdı, sen de kadınmısın, ne bayanlar var, neler yapıyorlar, diye bana hakaret etmeye başladı. Ne bayanı filan diye sordum, Akşam Erol ile saunaya gittik! deyince sesimi kestim, karşı gelsem dayak yiyeceğimi öğreniyordum!” dedi.

Şok olmuştum, ulan Kemal ağabey, bu da söylenir mi, hemde karısına, bu kadar boşboğazlık olmaz, pes başka bir deyişle! Neyse, karısı bana bunları anlatıp, hesap sorarken katlanamadım, “Orada dur bakalım abla! Ben değil, senin kocan saunaya gitmek istedi!” dedim ve olanları olduğu gibi anlattım ve “Ben de, kocan yalnız gidip te sağa sola parasını kaptırmasın diye, bildiğim yere götürdüm!” dedim. “Kaç para verdiniz orospulara?” dedi hemen. Pintinin karısı da pinti olur! Kaç para verdiğimizi söyledim. “O parayı bana vermez ayı, ama elin oruspularına verir!” dedi. “Korkma abla, parayı verdi ama karıya birşey yapamadı!” dedim. “Nerden öğreniyorsun? Birlikte mi siktiniz orospuyu?” deyince, girdiği kadının anlatıklarını anlattım. Bu hemen, “Ayı konuttaki karıyı halleti de, birde oruspuları sikmek mi kaldı?!?” dedi. “Yaa? Halledemiyor mu?” dedim. “Nasıl halledecek? 60 yaşında adam, siki mi kalkıyor sanki!” dedi. Agresifliği azıcık geçmişti. Benim Burcuyla neler yaptığımı sordu, “Sen bari iyi siktin mi karıyı?” dedi…

Ben ayrıntıya girmeden, Burcuyla yaptıklarımı anlatmaya başladım, ama bana ayrıntıları da anlatmam için ısrar etti. Ben de anlattım. Bunları konuşurken benim yarak kazık gibi oldu. Kemalin karısı oturduğumuz koltukta bana iyice yanaştı, elini bacağıma koydu, sikime doğru okşamaya başladı. Karı resmen kaşınıyor! Ben de onun geceliğinin üstünden bacaklarını okşamaya başladım. Onu öpmek isteyince, evvel nazlandı, ama ok yaydan çıkmıştı, benim bırakmaya hiç hedefim yoktu. Bunu öperek halının üstüne yatırdım. Evvel dolgun gögüslerini emmeye başladım, sırayla emiyordum. Uçları fındık gibi olmuştu. İnliyordu. Bunun geceliğinin altından külotunu çıkarmak isteyince, evvel bacaklarını sıkıştırdı, çırpındı. Ben ne yapıp edip bunun kırmızı külotunu çıkardım. Karı yaşına başına bakmadan Tanga giymiş. Tangasını burnuma götürüp kokladım, mis gibi amcık kokuyordu külodu…

Elini iki bacağının arasına sıkıştırdı, amını kapatıyordu. Ben amını açmaya uğraştıkça, “Erol olmaz, yapma!” diyordu. Ben dinlemiyorum natürel, güçle bunun elini çektim, bacaklarını açtım, yumuldum amına. Amını azıcık yalayınca bu rahatladı, zevkten inlemeye başladı. Hemen yarağımı çıkarıp geçirdim amına. Bu, “Oooy! Ne sert yarağın var Erolum!” diyordu. Bunun amına girdikçe, bu inliyordu, “Ooh ooh bas, dibime kadar girsin, çıkarma!” diyordu. Ben bunun amını yarım saat kadar siktim ve ikimiz de doruğa çıktık, ben amına boşaldım.

Kısa bir suskunluktan sonra, “Mahvettin beni, kalk üstümden, devireneyim!” dedi. Üstünden kalktım. Bu banyoya giderken kalçalarına baktım, ulan ne hoş beyaz kalçları vardı. Banyoda bunu ne yapıp edip götten sikmeliydim. Ben de banyoya girdim. “Burda da mı yalnız bırakmıyacaksın?” dedi. “Birlikte yıkanalım!” dedim, girdim duşun altına. O beni sabunladı, ben onun her yerini sabunladım. Bunun arda geçip götünü de sabunlayınca, bu irkildi ve “Ne yapıyorsun Erol?” dedi. “Ne yaptığımı görürsün şimdi!” dedim ve kasıklarından yakalayıp götüne geçirdim yarağımı. “Aaah, Erol, ıııh, yırttın götümü, çıkar ne olur!” diye haykırmaya başladı. “Dur haykırma orospu, az kaldı!” deyip pompalıyordum. Bu acıdan inliyor, ellerimi yakalıyor, ben köklüyorum. Götü amından çok daha dardı, çok geçmeden götüne boşaldım…

Banyodan çıktıktan sonra bana, canım nezaman isterse kendisini sikebileceğimi söyleyip, karşılığında da bundan sonra bir daha saunalara filan gitmeyeceğime dair söz verdirdi.

Şimdi soruyorum size, bende kabahat var mı?

[Erol]